Sponsor Reklam
site ekle sohbet, chat, mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara haber, ankara firma rehberi

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
#1

20 Haziran 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün tüm dikkatiniz işinizde olmalı ve olabildiğince sakin ve mantıklı olmalısınız. İş yerinizde bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz, sinirlerinize hakim olmanız önemli. Parasal konularda yatırım amaçlı düşünceleriniz varsa hayata geçirmek için müthiş bir gün. Partnerinizle sorunları geride bırakmanın huzuru var. O size yakın olmaktan çok mutlu, kaygılanmanıza gerek yok. Uzun vadeli işlerden hoşlanıyor ve hiçbir işinizi acele getirmek istemiyorsunuz. Maddiyat konusunda kaçırdığınız fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. Kariyer ve sosyal başarınıza önem veriyorsunuz; başarınız grafiğiniz yükseliyor.
Bul
Cevapla
#2

25.06.2022 Günlük-YENGEÇ-
Çeşitli gruplar ve topluluklarda bulunabilirsiniz. Karşı cinsin ilgisini kolaylıkla çekebilir, yeni temaslar kurabilirsiniz.
Bul
Cevapla
#3

Sevgili Yengeç;♋
Sevgili Yengeç, bugün yine sevdiğin kişiler ve ailenle bir arada olarak vakit geçirebilirsin. Eğer tatildeysen sabah saatlerinde çevren epey bir kalabalık olacak ve sosyalleşeceksin. Günün ilerleyen saatlerini kendine ayırarak yapmak istediğin bir aktiviteyle uğraşabilirsin. Kitap okumak, meditasyon yapmak, açık havada yarım saatlik kısa bir yürüyüş bile çok iyi gelecek. Yarın yine görüşelim, kendine iyi bak.❤
Bul
Cevapla
#4

Yengeç Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Bugünlerde duygusal olayların etkisini fazlasıyla hissetiğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Bu durumun psikolojik ve bedensel olarak sizi yıpratmasına izin vermek istemiyorsunuz olaylara mantığınızla yaklaşmalısınız. Ailenizden göreceğiniz destek sizin mücadeci yanınızı biraz daha güçlendirecektir.
Bul
Cevapla
#5

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya aşk, çocuk, hobi, eğlence, tatil konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Hafta ortasında; çalışma hayatı, sağlık, yanınızda çalışanlarla ilgili ani durumlar içinde kalabilirsiniz.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; evlilik, ilişkiler, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Tartışma gerçekleşebilir. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün olumlu olaylar yaşayın.

Perşembe-Cuma günlerinde; ortaklık, evlilik, partner, mahkeme konularıyla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Mide problemlerine dikkat etmelisiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; para, finans, sağlık, cinsellik konuları hayatınızda ön plana çıkabilir.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; para, finans, ameliyat, evlilik, ortaklık, mahkeme konularında güçlü yeni kararlar alabilirsiniz.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#6

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık, gündelik rutinleriniz, evcil hayvanlarınızla, yardım kuruluşlarıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Finans, ameliyat, okültizm konularında kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz ama 16 Şubat tarihinde bahsettiğim konularda yeni karar almanızı tavsiye etmiyorum. İyi haber ise; yurt dışı, eğitim, seyahat, aşk hayatınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatların karşınıza çıkması olacak. Şanslarınızı kaçırmayın. Hafta sonunda; finans, ameliyat, sağlık, okültizm konuları gündeminize gelebilir.

[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
#7

Yengeç Günlük Burç Yorumu | 16 Mart 2023


Organize olmak için mükemmel bir zaman. Son zamanlarda her şeyin farklı bir yöne kaymasına izin verdiyseniz, bu enerjiyi akıllıca kullanmak ve her şeyi yeniden dengeye getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Öte yandan, her şey yolunda gidiyor gibi görünüyorsa, fiziksel aktivite için zaman ayırarak ve sağlıklı yiyecekler yiyerek vücudunuzu elinizden gelen en iyi şekilde beslemeye odaklanın.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara Haberleri, Ankara Firma Rehberi