Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 7
Share Views 2078
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
20 Haziran 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ispat etme ihtiyacı içindesiniz. Ay tepe evinizde ilerlerken kişisel hırslarınızı da ön plana çıkarıyor. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, çalışma temponuzu arttırmanıza neden olacak. Bugün, hedeflerinize uygun kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde elinize bir çok fırsat geçecektir, olumu değerlendirmelisiniz. Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bu dönem, görüşeceğiniz kişilere dikkat etmelisiniz.
Bul
Cevapla
#2
v25.06.2022 Günlük-YAY-
Fiziksel anlamda hareketli ve yorucu bir gün olabilir. Kendinizi aynı anda farklı farklı işlerde bulabilirsiniz.
Bul
Cevapla
#3
Sevgili Yay;♐
Sevgili Yay, Nasılsın? Bugün hayatınla ilgili yaptığın seçimler ve aldığın kararları bir kez daha masaya yatıracak ve tekrar gözden geçireceksin. Yeni başlangıçlar yapma konusunda oldukça cesaretli davranıyorsun. Bu özelliğin ve mantıklı kararlar alışın ile çevrene ilham veriyorsun. Bugün hukuksal bir konuyla ilgili araştırma yapabilir ya da bir arkadaşına danışabilirsin. Yarın tekrar görüşelim, kendine çok iyi bak.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Yay;♐
Sevgili Yay, bugün senin için yoğun koşuşturmalı bir gün olacak. Etrafın kalabalık ve birden fazla kişiyle buluşmaların olabilir. Tüm bu yoğunluğunun ardından günün akşam saatlerinde kendinle baş başa kalıp dinlenmek isteği içerisinde olacaksın, günün yorgunluğunu meditasyon yaparak geçirebilirsin. Yarın tekrar görüşelim, kendine çok iyi bak. 😘
Cevapla
#5
Yay Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Bu aralar yeni girdiğiniz çevrede dikkat çekiyor hatta yeni kişilerle tanışıp bir ilişkiye bile başlamanız mümkün. İş hayatınızda farklı bir çalışma şekliniz var hem çok aktifsiniz bazense tembelsiniz ancak bu ikisini yerinde kulandığınız için şimdiye kadar olumsuz bir sorunla karşılaşmadınız. Bu aralar üzerinize aldığını sorumlulukların altından kalkmayı zor da olsa başaracaksınız. Ailenizin yardımıyla birçok şeyin üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz
Bul
Cevapla
#6
YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir arkadaşınız, oldukça iyi konumlara sahip birçok ilginç insanla iletişim kurmanızı sağlayabilir. Muhtemelen her konuda pek çok keskin fikriniz olacak, ancak günün büyük bir bölümünde konuşmaktan çok dinleyen taraf olabilirsiniz. Daha aktif olmadığınızı düşündüğünüz için kendinizi üzme ihtimaliniz olsa da bugün, bilgi toplayan taraf olmanız oldukça normal.
Bul
Cevapla
#7
YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Spritüel çalışmalar yapmak sizi şifalandıracaktır. Hafta ortasında; enerjik, neşeli başlıyorsunuz. Kişisel bakım yapabilirsiniz.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; para, kazançlarınız, iş konusunda önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.

Perşembe-Cuma günlerinde; para, iş hayatınız ön plana çıkabilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; yakın çevre, eğitim, seyahat konularıyla ilgili güzel gelişmeler sizinle olacak.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; para, kazançlar, eğitim, seyahat, kardeşlerinizle ilgili güzel yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Güçlü adımlarla ilerleyeceksiniz ve 15 gün boyunca güzel gelişmeler sizinle olacak.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#8
YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya enerjik, pozitif başlıyorsunuz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Eğitim, seyahat, kardeşler, yakın çevre konularında kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Aile, ev, gayrimenkul, aşk konusunda ise hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar sizinle olacak. Hafta sonunda; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konularıyla ilgilenebilirsiniz.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi