Sponsor Reklam
site ekle sohbet, chat, mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara haber, ankara firma rehberi

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WhatsApp, 3 yeni özelliğini daha resmen duyurdu
#1

WhatsApp, 3 yeni özelliğini daha resmen duyurduWhatsApp, 3 yeni özelliğini daha resmen duyurdu


WhatsApp bu aralar resmen kendini yeniliğe adamış gibi görünüyor. Neredeyse her hafta karşımıza bir başka özellikle çıkan Amerikalı teknoloji devi, son zamanlarda daha çok grup sohbetlerine yönelmiş gibi duruyor.
Hatırlanacağı üzere bu kategoriye ilişkin ilk önemli hamlesini grup kullanıcı sayısını arttırarak yapan WhatsApp, daha sonra ise gruplara katılım için yönetici onayı uygulamasını getirmişti.

WhatsApp’ın yeni duyurduğu 3 özellik de yine grup kullanıcılarını ilgilendirirken, bu defa hitap edilen kitle yazılı mesajlaşma değil sesli iletişim olacak.

WhatsApp’tan yapılan açıklamaya göre, bundan sonra kullanıcılar grup üyeleriyle gerçekleştirdiği sesli aramalarda diledikleri kişinin sesini kısabilecekler. Yani bir diğer ifadeyle, dinlemek istenmeyen kişinin doğrudan sessize alınması artık mümkün.

Benzer durum görüntülü konuşmalar için de geçerli olacak. Her ne kadar şu an için görüntüye yönelik bir uygulama yoksa da, WhatsApp kullanıcıların toplu görüntülü konuşmalarda istedikleri kişinin sesini kısabilecekler.

Amerikalı teknoloji devi tarafından grup kullanıcıları için getirilen son yeni özellik ise, bir hayli kritik. Artık WhatsApp kullanıcıları bir taraftan grup üzerinden sesli ya da görüntülü konuşma yaparken, diğer taraftan ise istedikleri kişi ile özelden sohbet edebilecekler.

Görüldüğü üzere ünlü teknoloji devi, rakiplerinin gerisinde kalmamak için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Tabi doğal olarak sektörün lideri konumunu koruyarak bu çalışmalarının karşılığını fazlasıyla aldığını da söyleyelim
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara Haberleri, Ankara Firma Rehberi