Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 0
Share Views 68
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valorant Nasıl İndirilir Hangi Pclerde Çalışır
#1
Valorant Nasıl İndirilir

Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri. Bugün size günümüzde popüler oyunların arasına girmiş olan Valorant'ı nasıl indirebileceğinizi anlatacağım.

Uzun bir tanıtım döneminden ve bol olaylı geçen bir kapalı betadan sonra Valorant 2 Haziran 2020 tarihinde herkese açık olarak oynanabilmeye başlandı. Oyuncuların beta sürecinde en çok şikayet ettikleri şeylerden bir tanesi ise Valorant'ın sadece bazı bölgelerde oynanabiliyor oluşuydu. 2 Haziran'dan sonra bütün dünyaya kullanıma sunulan Valorant büyük bir popülerlik elde etmiş durumda. Siz de bu popülerliğe ayak uydurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Riot Games oyun yapımcısının diğer oyunları gibi (League of Legends vs) Valorant'ı da ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yalnızca oyun içi satın alımlar ile beraber ücret ödersiniz fakat bu da diğer oyunculardan farklı bir konuma sizi sürüklemez. Oyunu indirmek için aşağıdan Valorant'ın resmi internet sitesine girin.


Spoyler

Oyunu indirmeye başlamak için "Şimdi Oyna" butonuna basabilirsiniz. Oyun indikten sonra ise rahatça oyunu oynayabilirsiniz. Valorant'ı indirirken sizden Vanguard isminde bir şey de kurmanızı isteyecektir. Vanguards ise Riot Games'in kendi hile engelleme sistemidir ve Valorant'ı indirmeniz için bunun bilgisayarınızda mutlaka kurulu olması lazımdır. Eğer daha önce Leage of Legends oynadıysanız onun gibi bir giriş ekranı sizi karşılayacaktır. Aşağıdaki kısımdan bir hesap oluşturabilirsiniz.


Spoyler

Valorant'ı indirmeyi bildiğinize göre artık konuyu okumayı bırakıp indirme işlemlerine başlayabilirsiniz. Ayrıca Valorant hala yeni bir oyun olduğundan dolayı da bol bol güncellemeler ile karşılaşacaksınız. Valorant hakkında daha fazla bilgi elde edebilmek için Riot Games'in sitesini ziyaret edebilir veya bizim açtığımız konuları inceleyebilirsiniz.

Valorant Sistem Gereksinimleri
Minimum
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHz
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
RAM: 4GB
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
Boş Alan: 10GB

Orta (60FPS İçin)
İşlemci: Intel i3-4150 3.50 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730
RAM: 4GB
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
Boş Alan: 10GB

Yüksek (144FPS İçin)
İşlemci: Intel Core i5-4460 3.20 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750ti
RAM: 4GB
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
Boş Alan: 10GB
Bul
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi