Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 8
Share Views 2272
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
20 Haziran 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Anlık karar vermekten kaçının! Bugün işinizle ilgili konularda yanılgılar yaşayabilirsiniz bunun için iddia ettiğiniz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Zihninizi toparlayın ve değerlendirmelerinizi buna göre yapın. Bir anlık öfke ve kızgınlıkla yanlış kararlar alabilirsiniz. Yönetici konumunda ki insanlarla ilişkilerinizin bozulmamasına özen göstermeli ve sözlerinizi itina ile seçerek kendinizi ifade etmelisiniz. Maddi konularda istediğiniz bağlantıları gerçekleştirmek için sosyal statünüzü kullanabilirsiniz. Bugün kendinize zaman ayırmalı ve yapacaklarınız konusunda kesin bir plan dahilinde çalışmalar üretmelisiniz. Sistemlisiniz.
Bul
Cevapla
#2
25.06.2022 Günlük-TERAZİ-
Kendinize güvenmek pek çok şeyden daha önemli hale gelebilir. Bunu da maddi manevi kendinizi sağlama alarak yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.
Bul
Cevapla
#3
05.07.2022 Terazi Burcu ♎
Sevgili Terazi;♎
Sevgili Terazi, arkadaşlarınla birden fazla etkinliğe, plana katılmak istiyorsun. Sana boşuna sosyal kelebek demiyoruz öyle değil mi? Tüm bu eğlencelere katılmak güzel fakat harcamalarına dikkat etmelisin. Hayatınla ilgili yeni başlangıçlar yapma planları içinde olacaksın. Bu bir ilişki de olabilir yeni bir iş de olabilir. Yarına tekrar buluşalım, kendine çok iyi bak, sağlığına dikkat et.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Terazi;♎
Merhaba sevgili Terazi. Maddi açıdan elinin bollaşacağı bir dönemdesin. Hatta bu bollaşma beklediğinin de üzerinde olabilir. Yine de sen buna güvenerek gereksiz açılmamaya çalış ve tutumlu davran. İlerde bu parayı kullanacağın yatırım ile ilgili fırsatlar çıkabilir. Bugün kalabalıktan çok yalnız kalmak isteyecek ve hayatında biri varsa zamanı onunla geçirmek için planlar yapacaksın. Yarın görüşene dek
Cevapla
#5
Terazi Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Aşk hayatınızda birbirinden farklı istekler içinde olacaksınız bu haliniz sevgilinizi şaşırtacak. Bir yandan işinizle çok ilgileniyorsunuz bir yandan da eğitiminiz ile ilgili bir takım geleceğe yönelik planlar kuruyorsunuz. Aile içi ilişkilerinizde daha öz verili olmalısınız. Bu aralar onları çok boşladınız ailenizle zaman geçirmelisiniz.
Bul
Cevapla
#6
TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün harika haberlerle, hoş sürprizlerle ve hemen hemen her düzeyde fırsatların kapılarını açan sevindirici bir gün olmalı. Kariyer başarıları ve daha fazla para kazanma şansı karşınıza çıkabilir. Yeni arkadaşlar edinebilir ve eğitim ve seyahat fırsatları da kazanabilirsiniz. Fırsatlar sunulsa da gerçekleşmesi için çabanız hala gerekli. Günün handikabı, karar almanın hiç olmadığı kadar zorlaşmasıdır.
Bul
Cevapla
#7
TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; haftaya para, kazançlarla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ani olaylar içinde kalabilirsiniz. Hafta ortasında; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konularıyla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; ev, aile, taşınmaz, gayrimenkul konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. İçinden çıkılması zor durumlar içinde kalabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.

Perşembe-Cuma günlerinde; ev, aile, gayrimenkul konuları ön plana çıkabilir ama bazı sorunlar gerçekleşebilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; aşk, çocuk, tatil, eğlence, hobi, borsayla ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; ev, aile, gayrimenkul, aşk, çocuk, hobi, borsa konularında yeni ve güçlü kararlar alabilirsiniz. Şanslı olacağınız 15 gün sizi bekliyor olacak.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#8
TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; haftaya yakın çevre, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgili kararlar alarak başlayabilirsiniz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Aşk, çocuk, hobi, borsa konularında kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Çalışma hayatı, aşk, kamu kurum kuruluşları, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgili ise güzel fırsatlar sizi bekliyor olacak. Hafta sonunda; aşk, çocuk, borsa, hobi konularıyla ilgilenebilirsiniz.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
#9
Terazi Günlük Burç Yorumu | 16 Mart 2023


Görülecek insanlar ve yapılacak şeyler var bu yüzden oyalanmayın! Mevcut programınız tahmin ettiğinizden daha hızlı dolabilir. Bu, başkalarının sizi desteklemesine izin vermek için iyi bir zamandır, bu nedenle, yükünüzün kaldırabileceğinizden daha fazlası olduğunu fark ederseniz, yardım eli istemekten çekinmeyin. En az bir kişinin bazı görevleri almaya hazır olması ihtimali yüksektir.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi