Sponsor Reklam
site ekle sohbet, chat, mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara haber, ankara firma rehberi

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mybb Resim boyutlandırıcı
#1
Photo 

Image Auto-Resizer, [MyBB](https://mybb.com/) 1.8 için bir eklentidir. Yüklenen görüntüleri otomatik olarak yeniden boyutlandırır, böylece belirlenen maksimum genişlik ve yüksekliği aşmayacaktır.
## Hakkında

Image Auto-Resizer, [MyBB](https://mybb.com/) 1.8 için bir eklentidir. Yüklenen görüntüleri otomatik olarak yeniden boyutlandırır, böylece belirlenen maksimum genişlik ve yüksekliği aşmayacaktır.

## Yükleme

1. *İndir*.
https://community.mybb.com/mods.php?acti...2&bid=4930

  Eklenti dosyalarının bir arşivini indirin.

2. *Dosyaları kopyalayın*.
[Resim: preview_116662_1608557423_7c549ec563324d...d600c1.png]
  Bu arşivdeki dosyaları geçici bir konuma çıkarın ve ardından "root" içindeki dosyaları MyBB kurulumunuzun kök dizinine kopyalayın. Yani `root/inc/plugins/auto_resizer.php` MyBB kök dizininizin `inc/plugins/` dizinine ve `root/inc/languages/english/admin/auto_resizer.lang.php` klasörüne kopyalanmalıdır. MyBB kökünüzün `inc/languages/english/admin' dizinine kopyalanmalıdır.

3. *ACP* aracılığıyla kurun.

  Bir web tarayıcısında, MyBB kurulumunuzun ACP'sindeki "Eklentiler" modülünü açın. "Etkin Olmayan Eklentiler" altında "Image Auto-Resizer"ı görmelisiniz. Yanındaki "Yükle ve Etkinleştir" e tıklayın. Ardından, yeniden yüklenen sayfada "Etkin Eklentiler" altında listelenen eklentiyi görmelisiniz.

## Yükseltme

1. *Devre dışı bırak*.

  Bir web tarayıcısında, MyBB kurulumunuzun ACP'sindeki "Eklentiler" modülünü açın ve "Image Auto-Resizer" eklentisinin yanındaki "Devre Dışı Bırak"a tıklayın.

2. *Dosyaları İndirin ve Kopyalayın*.

  Yukarıdaki kurulum için bir ve ikinci adımlarda olduğu gibi.

3. *Yeniden etkinleştirin*.

  Birinci adıma gelince, ancak "Devre Dışı Bırak" yerine "Etkinleştir"e tıklayın.

## Önceden yüklenmiş görüntüleri yeniden boyutlandırma

Image Auto-Resizer, yüklendikten sonra görüntüleri yeniden boyutlandırır. Önceden yüklenmiş görüntüleri yeniden boyutlandırmak için, ACP'de _Araçlar ve Bakım_ => _Yeniden Sayım ve Yeniden Oluştur_ => _Yüklenen Görüntüleri Yeniden Boyutlandır_'ın yanındaki "Git"i tıklayın. Eklentinin ayarlarını, bu _Yüklenen Resimleri Yeniden Boyutlandır_ yeniden sayım/yeniden oluşturmanın son çalıştırıldığı zamandan daha küçük bir genişlik veya daha küçük bir yükseklik belirleyecek şekilde değiştirirseniz de muhtemelen aynısını yapmak istersiniz.

## Lisans

Image Auto-Resizer, GPL sürüm 3 kapsamında lisanslanmıştır.

## Bakımcılar ve krediler

Görüntü Otomatik Boyutlandırıcı, orijinal olarak [azalea4va]'dan esinlenerek resmi olmayan [MyBB Group](https://mybb.group/) tarafından sürdürülmek üzere [Laird](https://github.com/lairdshaw/) tarafından yazılmıştır. (https://community.mybb.com/user-119243.html) MyBB Topluluk Forumları başlığında [Resim eklerini yeniden boyutlandır](https://community.mybb.com/thread-217961.html) ve önerdiği şekilde [Eldenroot](https://community.mybb.com/user-84065.html) o konuyu okuduktan sonra.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara Haberleri, Ankara Firma Rehberi