Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author ayvam Replies 0
Share Views 361
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milyar dolarlık oyun
#1
"Milyar dolarlık oyun" Axie Infinity'nin başarısının ardından Blockchain tabanlı oyunun bir dizi çığır açan projeyle parıldaması bekleniyor. 2022-2023'te "fırtına" yapan Blockchain oyun serisine bir göz atalım.
STEPN, Move-to-Earn (kazanmak için hareket etme) türünden bir Blockchain oyunudur. Bilhassa bu, bu türün dünyada piyasaya sürülen ilk oyunudur. Proje, GameFi pazarına ve Metaverse sanal dünyasına yönelik inşa etmeye odaklanıyor. GameFi modeline yeni bir dalga getirmeyi vadeden STEPN, günlük yürüyüş ve egzersizden ilham alıyor. Bu oyuna katılırken, kullanıcıların sadece para kazanmak için hareket etmesi gerekir. Daha spesifik olarak, STEPN uygulaması ile egzersiz yapmak için yürüyebilecek ve para kazanabileceksiniz. Ancak, bunu yapmak için katılımcıların bir çift özel NFT Spor Ayakkabısı giymeleri gerekecektir. Buna göre, kullanıcılar yürüyüş, koşu, ... gibi aktiviteleri gerçekleştirirken oyunda karşılık gelen sayıda jeton alacaklardır. Bu kısmen insanlarda spor yaparken bir heyecan ve neşe duygusu yaratır.
Peri Kedisi
Fairy Cat sanal bir evcil hayvan blockchain oyunu Kazanmak için oynayın. Fairy Cat Blok Zinciri Oyunu, oyunculara ve yatırımcılara gelirlerini büyük ölçüde artıran nadir varlıkları toplama, takas etme, savaşma ve kazanma konusunda eşsiz bir fırsat sunuyor. Oyuncular, Peri Kedileri adı verilen farklı seviye ve güçlere sahip büyülü kedileri keşfedebilir ve sahiplenebilir. Peri Kedileri ve diğer tüm oyun içi öğeler, oyuncunun cüzdanında USDT'nin 1:1 eşdeğeri ile NFT'ler olarak saklanacak ve böylece kar amacıyla satılabilecek ve serbestçe alınıp satılabilecektir. Buna ek olarak, Blockchain oyunu Fairy Cat platforma DeFi mekanizması uygulayarak kullanıcıların sistem üzerinde serbestçe likidite sağlamalarına, likiditeden yararlanmalarına ve ticaret yapmalarına olanak tanıyacak. Tıpkı Pokemon gibi, Fairy Cats'in de birçok farklı türü ve özelliği vardır, her birinin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır ve oyuncular mümkün olduğu kadar çok öğe toplayabilmek için bunu benimsemek için strateji geliştirebilirler. GameFi modeline yeni bir dalga getirmeyi vadeden Fairy Cat, “Aid for yabani kediler dünyadaki” programındaki küçük bir projeden türetilen, uzun vadeli yol haritasına sahip bir projedir.
yengeç
Crabada, oldukça çekici ve ilginç bir deneyimle Kasım 2021'de piyasaya sürülen bir Blockchain Play-to-Earn oyunudur. Kullanıcılar oyuna katılarak, bir zamanlar Crabada kralı Crustaco tarafından yönetilen müreffeh antik Hermit-Crab Kingdom'ı yeniden keşfedebilir ve kuvveti genişletmek için keşif, madencilik, üreme, zanaatkarlık faaliyetlerine katılabilir. Tüm Crabada, Blockchain teknolojisi üzerinde çalışır, böylece oyuncular varlıkları üzerinde tam kontrole sahip olur. Crabada'daki tüm oyun içi etkileşimler, canlı etkinlikler de dahil olmak üzere zincir üzerinde şeffaf bir şekilde işlenir. Oyuncuların sadece başlamak için yaklaşık 3.900 USD harcaması gerekecek. Blockchain Game Crabada son derece karlı bir "oyun", ancak yüksek giriş engeli, ortalama bir oyuncunun katılmasını zorlaştırıyor. Defi Krallıkları
Blockchain Game Defi Kingdoms, Blockchain'in tüm potansiyelini bir oyun biçiminde yakalayan DeFi projesinin bir kombinasyonu fikriyle doğdu. DeFi Kingdoms, platformdan güvenli, hızlı ve son derece düşük işlem ücretlerinden yararlanmak için Harmony (ONE) Blok Zinciri üzerine kurulmuştur. DeFi Kingdom evreni, oyunların, DEX'in ve Liquid Pool'un bir kombinasyonudur. Buna, oyunda önemli bir rol oynayan çeşitli NFT'lerin varlığı eşlik ediyor; hepsi piksel sanatıyla eski bir fantezi dünyası bağlamında gerçekleşir. Diğer Play-to-Earn oyunlarında olduğu gibi oyuncular, DeFi Kingdoms'ta ekonomik değeri olan nadir NFT öğeleri kazanabilir ve bunları daha da fazla ödül için görevlerde kullanabilir. Gerçek oyun, Ajan Selina'dan (yani NFTHero için ikincil pazar) bir Kahraman satın aldığınızda başlar. Bunlar, ödüller için birden fazla meslekte (madenci, bahçıvan, toplayıcı, balıkçı) çalışabilen, "Macera" ve "Kariyer" görevlerine atılabilen ve son olarak gelecekteki güncellemelerde birlikte veya diğer düşmanlarla savaşabilen karakterlerdir.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi