Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author Arzu Replies 0
Share Views 29
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LoL Gizli Pasifler
#1
LoL Gizli Pasifler


Leona güneş gözlüğü takan şampiyonlara Güneş ışığı yeteneği ile -1 hasar verir.
Leona Ufuk Kılıcı yeteneğini kullandığında, bu yetenek klonun içinden geçer ve isabet ediyorsa gerçek Shaco'yu hedef alır.
Shaco'da buff var ise (mavi, kırmızı) klonunda bufflar görünmez.
Aatrox Tryndamere'e saldırırken "Tryndamere en görkemli eserim." der.


Lulu, Nidalee, Lee Sin ve Caitlyn'in, rakiplerini görünmesini sağlayan yeteneklerine yakalandıysanız, yakınınızda görünmez üniteleri, yani düşman totemlerini, Teemo'nun mantarlarını ve Shaco'nun kutularını görebilirsiniz.
Maokai, Zyra'nın 500 ünite yakınındayken +1 hareket hızı kazanır.(Bunun nedeni ikisininde bitki olmasıdır.
Zyra, Leona'nın pasifinden etkilenmiş durumdayken 20 saniye boyunca büyür (Güneş ışığının bitkiler üzerindeki etkisi yüzünden.)
Zyra, Sion birbirlerini öldürürlerse fazladan +2 altın kazanır Bitkiler ile Zombiler yüzünden.)
Volibear ile Zilean arasında bir kan davası vardır. Volibear, Zilean'ı öldürürse fazladan +11 altın kazanır.Zilean, Volibear'ı öldürürse fazladan +10 altın kazanır.Bunun nedeni, bu iki şampiyonun birbirinden nefret etmesidir. Zilean ve Volibear aynı oyunda ve rakip takımlardayken ikisindede bir buff belirir. Zilean'da "Zırhlı ayı Düşmanı" pasifi çıkar ve açıklama olarak " Benim zamanımda, Zırhlı bir ayıyı League of Legends'a hayatta almazdık" yazar.Volibear'da "Zaman Bekçisi Rakibi" pasifi çıkar ve açıklama olarak " Zilean bile zırhlı bir ayıyı League of Legends'tan uzak tutamadı" yazar.
Zombi Brand bir düşmanı kovalıyorsa koşma animasyonu ve konuşması değişir.
Draven rakip takımdaki Draven'in baltasını yakalarsa kendi baltasını yakaladığında söylediğinden farklı bir söz söyler.
Fizz'in köpekbalığı bir düşman yordle'ı (küçük şampiyon) öldürdüğünde, cesedini yerde bırakmaktansa düşmanı yutar. Ancak Teemo ve Heimerdinger bu etkinin dışındadır.
Gravesin sis perdesi yeteneğinin Nocturne'e tutturduğunda, onu karanlıkta bıraktığı için dalga geçer.
Jax, Jaximus kostümündeyken "Make a Wish" fonu sayesinde Riot Games ofisini ziyaret eden Ewing Sarkoma hastası Joe'nun anısına, raslantısal olarak "Bu senin için evlat" der.
Uğursuz Korulukta ZehirÇenenin önünde 2 kişi dans etmeye başlarsa Zehir Çene'de dans eder.


Eğer Cassiopeia oyunda bulunuyorsa haritada bulunan bütün yılanlar haritadan kalkar.( Bu yalnızca Uğursuz Koruluk'ta geçerlidir.
Takımda eğer birden fazla ninja şampiyon varsa (Akali, Shen, Zed, Kennen) bu şampiyonlar ninja sayısına göre -1 cana sahip olurlar.(Yani takımda 3 ninja varsa şampiyonlar -3 cana sahip olur)
Nidalee'nin yakınında ondan kısa ve seviye olarak düşük bir dost şampiyon varsa o şampiyon her 5 saniyede +5 tecrübe kazanır.
Skarner 12 saniye boyunca çalılarda beklerse "Skar, Skar, Skarner" diyebilir.
Syndra mavi buffta İrade Gücü yeteneğini kullandığında 10 manası geri gelir ve bekleme süresi 1 saniye düşer.

Malphite Önlenemez Güç yeteneğini kullandığı yerde Riot Games logosu belirir.
İnternet fenomeni olan "Ginger's does not have souls" dolayısıyla bir "Ginger" olan Sejuani ölünce Thresh'e ruh vermez. Örnek olarak: Nunu ve abisi Willump, Nunu öldüğünde Thresh'e 2 ruh verirken, Sejuani öldüğünde yanlızca yaban domuzunun ruhunu Thresh'e ekler.
Twisted Fate altın kartı kullanarak Graves'i sersemlettiğinde bu duruma özel replikler söyler.
Vi ile Caitlyn aynı takımdayken: Her ikiside görsel bir buff kazanır yan yanayken +1 hareket hızı kazanır, ortaklaşa yaptıkları her öldürmede +1 altın kazanırlar. Ayrıca Caitlyn ulti attığında 3 değişik replikten biri duyulur.
Vi ile Caitlyn rakip olduğunda: Vi dalga geçerse Caitlyn'de "Sinirli, Ne sinir bozucu" şeklinde bir debuff çıkar.Bu debuff, Caitlyn Vi'ye hasar verene yada Caitlyn ölene kadar devam eder.
Zac canının azlığına ve ya çokluğuna göre büyür ya da küçülür.
Shen, rakip takımdaki Zed'in yakınında bir düşmanı kışkırttığında Zed farklı bir replik söyler.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi