Sponsor Reklam
site ekle sohbet, chat, mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara haber, ankara firma rehberi

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kripto oyunu
#1

Blockchain oyunu olarak da bilinen kripto oyunu, önceki oyunların aksine, oyundaki varlıklar veya hazineler Satın alabilse de, mülkiyeti oyun şirketine ait olmasına rağmen, önceki oyunların aksine Kazanmak için oyna (P2E) modudur. kripto oyunları, sadece kendi varlıklarınızı ve arazinizi satın alamazsınız, aynı zamanda oyun içinde avantajlar ve ödüller de elde edebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi kripto oyunları oynayarak her gün para kazanmaktadır.
Bugün oynayabileceğiniz bir kripto oyunları platformu var ve her biri kripto yatırımcılarını ve NFT hayranlarını çeken özelliklerle dolu.

NFT'lerin popülaritesinin bir sonucu olarak, bugün en iyi kripto oyunları aklınıza gelebilecek hemen hemen her pazarda mevcuttur.
Size bir fikir vermesi için aşağıda ilginizi çekebilecek bazı blockchain oyun türlerini tartışıyoruz.
1. Sanal dünya oyunları
2. Fantezi sporlar
3. Dövüş oyunları
4. Geliştirme oyunları. Aşağıdaki ikisi şu anda popüler
CryptoKitties, 28 Kasım 2017'de başlatılan ve işletilen Ethereum kripto para biriminde işlem gören sıradan bir sanal kedi oyunudur.
FairyCat: 2023'te piyasaya sürülen yeni bir blockchain oyunu olan Fairy Cat, tüm blockchain oyunlarının en yüksek getirilerinden birine sahip ve 2023'te en popüler sanal para oyunu olacak.

Çoğu yatırımcının P2E kripto oyunları oynamayı seçmesinin ana nedenlerinden biri para kazanmaktır. Ancak, en iyi kripto oyunlarının çoğunun NFT şeklinde ödüller sunduğunu fark etmiş olabilirsiniz.
Ancak oyunlardaki NFT'ler benzersiz ve şeffaftır. Yani oyundaki varlıkları satın aldığınızda sahibi oluyorsunuz.
Oyuna bağlı olarak topladığınız NFT'ler oyuncu avatarları, karakterler, yaratıklar, özel öğeler veya başka herhangi bir eser olabilir.
Bu NFT'ler başka platformlarda alınıp satılabilir veya satılabilir, böylece karşılığında nakit veya diğer kripto para birimlerini alabilirsiniz. Ayrıca, bu ödülleri nakde çevirmek için doğru zamanı bulana kadar saklayabilirsiniz.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara Haberleri, Ankara Firma Rehberi