Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 7
Share Views 2077
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
20 Haziran 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Aslında rahat ve sakin bir kişiliğiniz var. Ancak son zamanlarda hemen her konuda haddinden fazla geriliyor ve agresif bir kişiliğe bürünüyorsunuz. Özel hayatınızdaki sorunlar buna kaynaklık etse de sonuçları en fazla iş hayatınıza yansıyor. Bugün kendinize zaman ayırıp önce kendinizle ardından partnerinizle sakin ama açıklıkla konuşmalısınız. Dengelerinizin bozulmasına tahammül edemiyorsunuz. Çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Mutsuz olduğunuz olaylardan, kendinizi çabuk soyutlayacaksınız. Sizi suçlayanlara karşı hep bir savunmanız var.
Bul
Cevapla
#2
25.06.2022 Günlük-KOVA-
Ev/arsa gibi gayrimenkul yatırımları gündeminizde olabilir. Doğa ile iç içe olacağınız alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz
Bul
Cevapla
#3
Sevgili Kova;♒
Sevgili Kova, aile içinde ya da kardeşinle ufak bir tartışma yaşayabilirsin. İş hayatında eni bir iş birliği ya da ortaklıklar gündeminde olabilir. Duygusal olarak zor bir gün geçirsen de profesyonelce davranacak ve bu durumun işini etkilemesine izin vermeyeceksin. Mantıklı adımlar atacaksın. Yarın tekrar buluşana dek kendine çok iyi bak, sağlığına dikkat et.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Kova;♒
Sevgili Kova. Maddi açıdan bol kazançlı bir hafta olacak. Beklemediğin yerlerden para gelebilir. Tatil planlarını hızlandırma kararı alacaksın. Günü sevdiklerine ayıracak ilerleyen saatlerde ise dinlenmek için kendi kabuğuna çekilmek isteyeceksin. Yarın tekrar görüşene dek kendine çok iyi bak. ❤
Cevapla
#5
Koç Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Hayatınızın size yüklediği mecburiyetlerin ağırlığını bu aralar daha fazla hissediyorsunuz. Bu durum canınızı sıkabilir. Sahip olduğunuz mücadeleci ruhun desteğiyle bu sorunlara karşı alacağınız zafer, önünüze çıkacak diğer engellerin üstesinden gelmenize yardımcıcı olacaktır.
Bul
Cevapla
#6
KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün mümkünse hayatınızdaki özel kişiyle çok fazla zaman geçirmeye çalışın. Romantizm ve sevgi, gününüzün akışında kesinlikle güçlü bir faktördür, ancak sizi bir araya getirebilecek şeylerin çoğu sohbettir. Hem belirli konular hem de kendiniz ve gelecek planlarınız hakkında ilginizi çeken bilgi alışverişinde bulunmanız muhtemeldir. Kısa bir yolculuk da gündemde olabilir.
Bul
Cevapla
#7
KOVA BURCU

Sevgili Kova; haftaya iş odaklı başlıyorsunuz. Hafta ortasında; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla ilgilenebilirsiniz.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; hayatınızla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın. Bilinçaltı çalışmaları ise blokajlarınızı çözebilir.

Perşembe-Cuma günlerinde; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hastane, sağlık konuları gündeminize gelebilir. Ayrıca işinizle ilgilenmek size iyi gelecektir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; fiziksel değişim yapabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı güçlendirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; fiziksel değişim yapabilirsiniz. Kendinizle ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı güçlendirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#8
KOVA BURCU

Sevgili Kova; haftaya sosyal çevrenizle, topluluk-derneklerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Hayatınızın her alanında kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizi ve kendinize iyi bakmanızı tavsiye ediyorum. 16 Şubat tarihinde ise kalıcı kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Maddi kaynaklarınız, para, aşk, değerlerinizle ilgili harika gelişme ve fırsatlar bu hafta sizinle olacak. Hafta sonunda; kendinizi duygusal olarak rahat ifade edebilirsiniz. Kendinizle ilgilenebilirsiniz. Çevrenize karşı daha duyarlı olabilirsiniz.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi