Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 7
Share Views 2455
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Koç Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Aşka dair kaygılarınızdan şimdi uzaklaşmış görünüyorsunuz hatta ilişkinize ilk başladığınız ilk zamanlarda var olan kaygılarınız şimdi adeta yok gibi hatta o günler aklınıza geldikçe nedense utanıyorsunuz. Aklınızda başka işler var ve bunu şimdiki işinizi aksatmadan yapacaksınız. Yakın zamanda yeni yolculuklar söz konusu olabilir bunun için kendinizi hazırlamalısınız. Sorumluluklarınız canınızı sıkıyor. Fakat kendinizi ispat etmeniz için sıkı bir çalışmaya yönelmelisiniz. Duygularınız farklı konulardan yana olsa bile, içinde bulunduğunuz durum oldukça önemli. Enerjiniz çok yüksek.
Bul
Cevapla
#2
25.06.2022 Günlük -KOÇ-
Kendinizi geliştirebileceğiniz, katkı olacağını düşündüğünüz alanlara odaklanabilirsiniz.
Bul
Cevapla
#3
Sevgili Koç;♈
Selamlar sevgili Koç, bugün senin için oldukça sürprizli bir gün olacak. Bugün gününü sevdiklerine ayıracaksın ve onlarla keyifli vakitler geçireceksin geçireceksin. Ani harcamalar yapmamaya ve borçlanmamaya özen göster. Yatırımlarını ise iyice düşünerek yap. Yarın tekrar görüşürüz, kendine iyi bak.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Koç;♈
Selamlar sevgili Koç. bu kadar kalabalık bir tempoya iyi dayandın artık biraz kendi köşene çekilip dinlenme vaktin geldi. Bugün kendi işlerine ve planlarına odaklanacak ve kişisel bakımlarına zaman ayıracaksın. Yeni haftaya sakin bir başlangıç yapıyorsun. Yarın görüşene kadar kendine çok iyi bak, sağlıcakla kal. 😊
Cevapla
#5
KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün çocuklarla ilgili aktivitelere katılmaya karar verebilirsiniz. Mümkünse hem zevk hem de eğitimi amaçlayan geziler yapılabilir ve çocuklar kadar siz de eğlenebilirsiniz. Yazışmalar ve telefon görüşmeleri çok uzaklardan iyi haberler getirebilir ve bunu başkalarına iletmek isteyeceğiniz neredeyse kesindir ancak bu bir gizli bilgiyse, ekstra hassas olmalısınız.
Bul
Cevapla
#6
KOÇ BURCU

Sevgili Koç; haftaya para, finans, ameliyat konularıyla başlıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta kariyer, iş hayatınızda önemli kararlar vermenizi önermiyorum. Ayrıca tartışma içinde kalabilirsiniz. Sonrasında problemlerle karşılaşabilirsiniz. Konuştuklarınıza, düşüncelerinize dikkat etmelisiniz. Olumlu düşünün, olumlu gelişmeler gerçekleşsin.

Perşembe-Cuma günlerinde; kariyer hayatınız ön plana çıkabilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; sosyal çevrenizle, kariyer hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Güçlü adımlarla ilerleyeceksiniz ve 15 gün boyunca güzel gelişmeler sizinle olacak.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#7
KOÇ BURCU

Sevgili Koç; haftaya enerjik, dinç başlıyorsunuz. Yurt dışı, eğitim, seyahat konularıyla ilgilenebilirsiniz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Güneş&Satürn kavuşumu ile sosyal çevrenizde, derneklerde, topluluklarda otoritenizi ortaya koyabilir, kalıcı kararlar alabilirsiniz. Venüs&Neptün kavuşumu ile; aşk, sağlık, maneviyat konularında harika gelişmeler sizinle olacak. Kariyer hayatınızda da beklenmedik fırsatlar güçlenmenizi sağlayacak. Hafta sonunda; sosyalleşebilir, topluluk-derneklerle ilgilenebilirsiniz.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
#8
Koç Günlük Burç Yorumu | 16 Mart 2023


Dünyanın şu anda size sunacağı çok şey var. Her zamanki sınırlarınızın ötesine bakmak için zaman ayırdığınızda, sizin için mevcut olan her şeyi göstermek için manzarayı aydınlatır. Çok uzaklardan gelen fırsatlar yakınınızda olabilir ancak bildiklerinizi geride bırakmaya istekli değilseniz, onlardan yararlanamayacaksınız. Biraz cesaret ve maceracı bir ruh sizi çok uzağa götürecektir.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi