Sponsor Reklam
site ekle sohbet, chat, mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara haber, ankara firma rehberi

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Günaydın dostlar, günaydın dost görünenler,
#1

Günaydın dostlar,
günaydın dost görünenler,
günaydın uzak duranlar..

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, kimse kimseyi desteklemek zorunda da değil. Hatta.. kimse istemediği biriyle sohbet etmek zorunda da değil.

Özgürüz sevgimizi paylaşmada, kime ne kadar vereceğimizi biz belirliyoruz.
Varlığını hissettirip sonra yok olanlar, çekimser davrananlar ve bunun yanında selam dahi vermeyenlerle beraber bir çatı altındayız.

Doğrularımız olduğu kadar yanlışlarımızda vardır muhakkak. Övgü dolu sözler yerini en ufak bir hatada eleştirelere bırakabiliyor.

Üstünlük, bilgisini ezmek için kullanmak değil, hataları yüze vurmak hiç değil. Üstünlük, birlik ve beraberliği sağlamaktır. Sahip çıkmaktır.
Koruyup kollamaktır..

İnsan olmak, insan olarak kalmak bize daha fazla katkı sağlayacak. Unutmayın.. Biz bize sahip çıkmazsak dünya yaşanır bir yer olmaktan çıkacak.
Gelin birliğin gücüne inanalım ve hataları örtmeye çalışalım.
Saygılarımla..
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara Haberleri, Ankara Firma Rehberi