Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 0
Share Views 491
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Falezlerin en uç noktasından kendini suya bıraktı
#1
Yurt genelinde 9 günlük Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşların büyük bir kısmı sahil kesimlerini tercih etti.

Antalya da tercih edilen yerler arasında bulunurken bayramın 4'üncü gününde de tatilciler, yoğunluk oluşturmaya devam etti.

Diğer yandan dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nin varyant bölgesindeki yaklaşık 40 metre yüksekliğindeki falezler ise macera arayan gençlerin adresi oldu.

Falezlerin en uç noktasından kendini suya bıraktı
Adrenalin tutkunu küçük çocuklar 5 metre yüksekliğinde kaya üzerinden atlayış yaptı. İki genç ise denize dik inen falezlerin en uç noktasından tehlikeye aldırmadan kendilerini denize bıraktı.

Arkadaşları alkışladı
Ayaklarının üzerine atlayan iki genç, bir süre su altında kaldıktan sonra yüzeye çıktı. Başarılı atlayışın ardından iki gence aşağıdaki çocuklar alkışlarla destek oldu. Kiminin aşağı bakmaya bile korktuğu yerden gençler, tüm tehlikeye rağmen atladı.

"Atlamazsan adam değilsin dediler"
Atlayışı gerçekleştiren gençlerden 21 yaşındaki Bekir Boztepe, "İlk çıktığımda aşağı baktım, o an korktum. 50 metre yüksekliği var gibiydi. Ama aşağıdan gençler bağırınca gaza geldim 'Atlamazsan adam değilsin' dediler.

Yapacak bir şey yoktu, besmele çekip atladım. Atladığımda ilk başta bir şey olmadı. Benden önce birisi atladı, ayaklarımı düz tutmamı söyledi.

Atladıktan sonra istemsiz ayaklarım açıldı. Sudan çıkınca ilk başta bir nefes alamadım. Çok uzun sürmedi ama. Buradan atlamayı kimseye tavsiye etmiyorum. Çocuklar atlamasın, sakın gaza gelmeyin." dedi.
Bul
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi