Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author Arzu Replies 0
Share Views 187
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fairy Cat
#1
Fairy Cat, oyuncu tabanı hızla büyüyen şifreli bir çiftçilik sistemi oyunudur. Oyuncular, jeton ödülleri almak için kedi evcil hayvanlarını farklı maceralarla yükseltebilirler. Kedi evcil hayvanlarının beş seviyesi vardır. Oyuncunun evcil hayvanı olarak kediler, kedi evcil hayvanlarını sentezlemek için savaşmak, yükseltmek ve yavru kedi toplamak için kullanılabilir. Kediler ayrıca piyasada daha yüksek fiyatlarla işlem görebilir.
Oyun endüstrisi çerçevesiyle birleşen NFT+GameFi kombinasyonu, zincir oyunlara yeni değişiklikler getirdi. Bir anlamda GameFi, oyuncuların oyunda finansal özgürlüğe kavuşmalarını sağlar. GameFi kavramı, finansal özellikleri oyunlar şeklinde getirmektir, böylece oyun sadece bir oyun değil, aynı zamanda oynanabilirliği büyük ölçüde artıran yarı zamanlı bir iştir.
2023'te milyonlarca kullanıcısı olan zincir oyun ürünü kim olacak? Peri Kedi en umut verici varlıktır
Para kazanma stratejisi:
1. Sizin için hazine toplamak için elf kedileri satın alın ve gelir elde etmek için hazineler satın. Her elf kedisinin toplayabileceği hazine miktarı farklıdır. Elf kedilerinizi yükseltmek için elfleri kullanabilir veya sizin için hazineler bulmak üzere doğrudan yüksek seviye elf kedileri satın alabilirsiniz. En fazla 10 kediniz olabilir.
Oyunda satın aldığınız sarı elmasların USDT ile 1:1 çapa ilişkisi vardır ve oyundaki tüm donanımlar sarı elmasa dönüştürülebilir ve sarı elmasları istediğiniz zaman cüzdanınıza çekebilirsiniz.
2. Fairy Cat LV1 sentezleyerek de para kazanabilirsiniz. Sentez sistemini anlamanız biraz zor olabilir. 5 USDT ile 10 USDT kazanma olasılığının %50 olduğunu basitçe anlayabilirsiniz. Olasılıktaki her %10'luk artış için maliyeti 1U artırmanız gerekir. Şanslıysanız, bu şekilde para kazanabilirsiniz, bu da hazine toplamak için bir kedi yetiştirmekten daha fazla paradır, ancak biraz risk alır.
3. Çok arkadaşınız varsa, daha fazla avantaj elde etmek istiyorsanız, arkadaşlarınızı Fariry Cat'e katılmaya davet edin. Onlar fayda sağlarken, sistem size karşılık gelen bir komisyon verecektir. Arkadaşınız, arkadaşlarını Fairy Cat'e katılmaya davet ettiğinde, onlar oyunda para kazanırken siz de küçük bir komisyon alacaksınız. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz, komisyonunuz o kadar yüksek olur.

Örneğin, A, B ve C'yi Fairy Cat oynamaya davet ederseniz, oyunda gelir elde ettiklerinde, sistem sizi A, B ve C'nin oyundaki ilgili gelirleri *% 3 oranında bir komisyonla ödüllendirecektir.
Daha sonra A, D, E ve F'yi Fairy Cat oynamaya davet ederse, oyunda gelir elde ettiklerinde, sistem sizi ayrıca D, E ve F'nin oyundaki geliri *% 2 oranında bir komisyonla ödüllendirir.
Henüz bitmedi D, G, H ve I'i Fairy Cat oynamaya davet ederse, oyunda gelir elde ettiklerinde sistem sizi G, H ve I'in oyundaki geliri *% 1 oranında ek bir komisyonla ödüllendirir. .
G, J, K ve L'yi Fairy Cat oynamaya davet ederse, oyunda para kazandıklarında, sistem artık komisyonu ekstra ödüllere dahil etmeyecektir.
oyun donanımları:
Oyun, çok sayıda donanım sağlar ve farklı donanımların farklı işlevleri vardır. Bu eşyaların bir kısmı satılabilir, bir kısmı sadece kendi başına kullanılabilir, bir kısmı elf kedileri aracılığıyla toplanabilir ve bir kısmı da sadece aktivitelerle elde edilebilir.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi