Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author Arzu Replies 0
Share Views 125
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F-CAT HAKKINDA
#1
F-CAT HAKKINDA
F-Cat bir kripto simülasyon oyunudur, oyuncu tabanı hızla artmaktadır. Oyuncular, jeton ödülleri almak için kedi evcil hayvanlarını farklı maceralarla yükseltebilirler. Kedi evcil hayvanlarının beş seviyesi vardır. Oyuncunun evcil hayvanı olarak kediler, kedi evcil hayvanlarını sentezlemek için savaşmak, yükseltmek ve yavru kedi toplamak için kullanılabilir. Kediler ayrıca piyasada daha yüksek fiyatlarla işlem görebilir.
NFT + GameFi'nin oyun endüstrisi çerçevesiyle birleşimi, blockchain oyunlarına yeni değişiklikler getirdi. Bir anlamda GameFi, oyuncuların oyunda finansal özgürlüğe kavuşmalarını sağlar. GameFi kavramı, finansal özellikleri bir oyun haline getirmektir, böylece oyun sadece bir oyun değil, aynı zamanda oynanabilirliği büyük ölçüde artıran yarı zamanlı bir iştir. Oyun yaratıcılarının gelirlerini oyuncularla paylaştığı yerlerde, oyuncuların kazandığı her dolar doğrudan ceplerine gidebilir.
F-CAT İLE NASIL OYNANIR VE PASİF GELİR KAZANILIR
1. Sizin için hazine toplamak için F-Cats satın alın ve gelir elde etmek için hazineler satın. Her F-Cat'in toplayabileceği hazine miktarı farklıdır. F-Cat'lerinizi yükseltmek için kedi elflerini kullanabilir veya sizin için hazineler bulmak üzere doğrudan yüksek seviyeli F-Cat'ler satın alabilirsiniz. En fazla 10 kedi sahibi olabilirsiniz.
2. F-Cat sentezleyerek de para kazanabilirsiniz. Sentez sistemini anlamanız biraz zor olabilir. 5 USDT ile 10 USDT kazanma ihtimalinizin %50 olduğunu basitçe anlayabilirsiniz. Şanslıysanız bu şekilde para kazanabilirsiniz ki bu hazine toplamak için kedi yetiştirmekten daha fazla gelir demektir.
3. Daha fazla avantaj elde etmek istiyorsanız, arkadaşlarınızı F-Cat'e katılmaya davet edin. Onlar fayda sağlarken, sistem size karşılık gelen bir komisyon verecektir. Arkadaşlarınız, arkadaşlarını F-Cat'e katılmaya davet ettiğinde, onlar oyunda para kazanırken siz de küçük bir miktar komisyon alacaksınız. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz, komisyonunuz o kadar yüksek olur.
4. Oyun, çok sayıda donanım sağlar ve farklı donanımların farklı işlevleri vardır. Bazıları F-Cats aracılığıyla toplanabilir ve bazıları sadece oyun aktiviteleri yoluyla elde edilebilir. F-Cat'i yükseltmek ve değerli hazineleri toplama yeteneğini artırmak için aksesuarlar kullanabilir veya ayrıca ekstra gelir elde etmek için Cat Market'te satabilirsiniz.
OYUNA NASIL BAŞLANIR
1. Öncelikle Metamask'ı Google Store veya Apple Store'dan indirebilirsiniz.
2. Metamask tarayıcısında F-Cat'in resmi web sitesini açın ve Oyuna girmek için tavsiye kodunu kullanın. Veya referans kodunu girmeden oyuna girmek için kodu taramak için Metamask'ı kullanın.
3. İlk kez giriş yaptığınızda, oyun size oyunu nasıl oynayacağınızı öğretmek için otomatik bir öğretici görüntüleyecektir.
F-Cat'in bilgilerini daha iyi anlamak için Telegram kanalına başvurabilirsiniz: https://t.me/FairyCatEN
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi