Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 0
Share Views 21
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler, Kadınların İlk Adımı Atmasından Hoşlanır mı?
#1
Erkekler, Kadınların İlk Adımı Atmasından Hoşlanır mı?
 
Eğer, şu an bir birliktelik yaşıyorsanız, cevap “evet” olacaktır. Erkekler, kadınların ilk adımı atmasına bayılır. Bu heyecan vericidir, erkek arzu edildiğini hisseder ve bu his kendisini daha rahat ifade etmesini sağlar. Fakat, eğer henüz bir ilişkinin başlangıcındaysanız, cevap “hayır” olacaktır. Kollarınızı boynuna dolayıp onu öpmeye çalışmanızı garipseyecektir.
 
Fakat, bu çoğunlukla olmaz. Cinsellik konusunda en agresif kadın bile kendiliğinden adım atmaz. Ama karşısındaki adamı gerçekten çok istediğini belli eder. Erkekler bunu sever mi? Kesinlikle. Gerçek şu ki, gece yataklarına uzandıklarında hayalini kurdukları tek şey budur.
 
Siz büyük ihtimalle partnerinize karşı çok açık davranıyorsunuzdur. Ama erkekler bazen kalın kafalı olabiliyorlar. İşte size, onları aydınlatmanıza yardımcı olacak beş tavsiye...
 
1. Onu davet edin.
 
Bir içecek en iyi teklifi yapmanızı sağlar : “Bizde bir kahve içmeye ne dersin?”
 
2. Ona dokunun.
 
Elinizle koluna dokunmanız veya gögüsleriniz koluna çarpmanız en akıllıca yol olacaktır. Durabileceğiniz veya oturabileceğiniz en yakın mesafede durmaya da dikkat edin.
 
3. Ona iltifat edin.
 
Şakalarına gülün. Gözlerinin içine bakın ve gülümseyin. Söylediği şeylere pozitif cevaplar verin. Erkekler bu tür şeylerin hepsini cesaret verici bulurlar.
 
4. Muhabbet cansızlaşırsa, bırakın öyle kalsın.
 
Erkekler, bir adım atmadan önce çoğunlukla sessiz kalırlar. Bu anın kaçmasına izin vermeyin.
 
5. Kışkırtıcı sorular sorun.
 
Mesela, ayak ovalamada ne kadar iyisin?, İyi öpüşür müsün?, Sabah kaçta uyanman gerekiyor?...anlarsınız ya...
Erkekte Koku Kadında Kaş
 
 
 
Uzmanlara göre kadınları doğal ten kokusu erkekleri ise kalkık kaşlar baştan çıkarıyor...
 
 
     ABD Psikoloji Derneği’nin yıllık toplantısında açıklanan rapora göre, erkekler, kendilerine partner seçerken kaş ve gözlere; kadınlar ise kokuya dikkat ediyor. Erkekler özellikle kalkık kaşları seks mesajı olarak algılarken; kadınlar ten kokusundan etkileniyor. New York’taki Brown Üniversitesi’nden Prof. Rachel Herz’in 231 genç üzerinde yaptığı araştırmada kadınlar, temiz ve doğal kokulu erkeklerin arzu uyandırdığını söyledi. Profesör Adam Brown’un yaptığı bir diğer araştırma da, erkeklerin düşük kaşlı kadınları çekici bulmadığını ortaya koydu.
    
     Flört sinyali
     "Kadınların hoşlandıkları bir erkekle buluştuğunda kaşlarını kaldırdığı" teorisinden yola çıkan Brown, denek erkeklere üç farklı kadının fotoğraflarını vererek, hangisini çekici bulduklarını söylemelerini istedi. Erkek deneklerin tümü kaşları kalkık olan kadını en çekici kadın olan değerlendirdi.
Bul
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi