Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author Arzu Replies 0
Share Views 53
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERKEK İÇ ÇAMAŞIR SEÇIMI NASIL YAPILMALIDIR?
#1
ERKEK İÇ ÇAMAŞIR SEÇIMI NASIL YAPILMALIDIR?Erkek iç çamaşır seçimi oldukça önemlidir. İç çamaşır seçimlerinde öncelikle dikkat edilmesi gereken husus yumuşak kumaş seçimleridir. Yumuşak ve likralı penye kumaşlarla orijinal ve kaliteli çamaşırlar seçimlerde oldukça büyük  bir önem taşımaktadır. İç çamaşır seçimlerinde özellikle lastik seçimi ve likra özelliği dikkat çekmektedir.

Daha çok pastel ve koyu renklerde tercih edilen çamaşırlar öncelikle seçim yaparken, yapısı ve kumaş özelliklerine dikkat edilmelidir. Boxer tercih edilmeli rahat ve penye kumaşlar tercih edilmelidir. Daha kalın kumaşlar ve naylonsu tercihlerden kaçınılmalıdır. Ayrıca iç çamaşır seçimi yaparken desenli modeller de tercih edilebilir.

Erkek iç çamaşır seçimi yapmadan önceden vücut tipine göre seçim yapmak gerekir. Özellikle narin yapıdaki kumaşlar tercih edilmelidir. Daha rahat ve düğmeli modeller daha rahat kullanıldığı için bu modeller tercih edilmelidir. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur vücut tipidir. Vücut tipine göre yapılan seçimler model kesimleri ve desenli modelleri ile tercih ediliyor.

Tek renk tercihi her zaman ön planda olmalıdır. Kot pantolon ve kumaş pantolon içine daha rahat duran penye çamaşırlar rahat ve terlemeye karşı olduğu için çok fazla tercih edilmelidir. Terleme önleyici çamaşırlar, narin kumaşlar, seneki ve desensiz seçimler ile oldukça geniş olan çamaşır seçimleri ile oldukça kaliteli seçimler yapılmalıdır. Atlet ve sporcu atletlerinde de seçimler narin kumaşlarla tercih edilmelidir. İnce ve narin kumaş seçimine oldukça fazla dikkat edilmelidir.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi