Sponsor Reklam
site ekle sohbet, chat, mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara haber, ankara firma rehberi
Hosting Sponsorumuz
Cloudy Skye

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doktor Yaşar Onganlar Web Sitesi - Doktoryasar.com
#1

Doktor Yaşar Onganlar Web Sitesi - Doktoryasar.com

Doktor Yaşar Onganlar, Ankara'da çocuk doktoru olarak hizmet vermektedir. Ankara Çocuk Hastalıkları ve Yenidoğan Takip Kliniği'nde çalışan Uzman Doktor Yaşar H. ONGANLAR, yenidoğan bebeklerde kulak şekil bozukluklarını düzeltme, alerjik hastalıkların tedavisi, döküntülü hastalıklar ve çok daha fazlası için hastalarına yardımcı olur.

Uzman Doktor Yaşar Onganlar'ın resmi web adresi doktoryasar.com idir. Bu siteye giriş yaparak, çok sayıda çocuk hastalığı ile ilgili önemli bilgiler de edinebilirsiniz. Örneğin, su çiçeği belirtileri nelerdir, su çiçeği rahatsızlığı yaşandığı takdirde ne yapılabilir gibi soruların yanıtları site içerisinde kendine yer bulmuştur.

Bebeklerde en sık rastlanan şikayetlerden birisi, ateştir. Bebeklerde ateş neden olur ve ateş çıktığı vakit ne gibi önlemler alınabilir sorularına yine buradan yanıtlar alabilirsiniz.

Uzman Doktor Yaşar H. ONGANLAR ile irtibat kurmak adına, aşağıdaki kanallara başvurunuz. Herkese sağlık dolu günler dileriz.

Klinik adı: Ankara Çocuk Hastalıkları ve Yenidoğan Takip Kliniği Çayyolu

Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Caddesi No : 2 / 5 Çayyolu Çankaya - Ankara

Telefon numaraları: 0312 283 26 91 - 0850 888 64 52

[Resim: dr-yasar-onganlar.jpg]
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Ankara Haberleri, Ankara Firma Rehberi