Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 8
Share Views 2061
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
20 Haziran 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde sağlığınızla ilgili yaşadığınız sorunlar bir hayli canınızı sıkabilir. Ancak çözümün tıpta olduğunu unutmayın. Artık ertelemekten vazgeçip doktorunuza görünmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sizi partnerinizin size olan sevgisinin tadını çıkarın. Mutlu olmak için çok nedeniniz olduğunu unutmayın. Parasal konularda güzel günler yakında. Ailenizle ilgili sorunlar gündeme gelecek. Güneş, düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Zihinsel aktivitenizin yoğun ve güçlü olması istediğiniz şartları size sunacaktır. Mantıklısınız.
Bul
Cevapla
#2
25.06.2022 Günlük-BAŞAK-
Uzun bir süre ve yoğun çaba gerektiren projeler üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Ağır fakat sağlam adımlar, sizi hedefinize yaklaştırabilir.
Bul
Cevapla
#3
05.07.2022 Başak Burcu ♍
Sevgili Başak;♍
Selam sevgili Başak, bugün ilişkinde yaşanılacak sorunlara daha ılımlı ve sabırlı yaklaşmalısın. Kavga etmekten çok orta yolu bulmaya çalış. Fevri ve aceleci davranırsan ilişkine zarar verebilirsin. Günün genel duruma baktığımızda bu sorunlar dışında sakin bir gün geçireceksin. Eğitimine odaklı kararlar verecek, geleceğe yönelik planlar yapacaksın. Yarın tekrar görüşelim, kendine iyi bak.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Başak;♍
Selam sevgili Başak. Bugün ailenle ufak bir tartışma yaşayarak güne başlayabilirsin. Ancak endişelenme bu çok kısa sürecek daha sonra karşılıklı anlaşarak buzları eritecek ve güzel vakitler geçireceksin. Günün ilerleyen saatlerini arkadaşlarına ayırıp onlarla buluşma planları yapabilirsin. Yarın tekrar görüşene dek kendine çok iyi bak. ❤️
Cevapla
#5
Başak Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Toprak ve emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Güçlü kişiler sizi destekleyebilirler. İşlerinizi düzenleme fırsatı bulabileceksiniz. Sorumlu olduğunuz konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. İşleriniz için mücadele edebilirsiniz. Sizi daha fazla sorumluluk almaya iten koşullar oluşabilir.
Bul
Cevapla
#6
BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sezginiz çok yüksek seviyede çalışıyor Başak. Daha çok kalbinizi takip etme eğilimindesiniz, bu yüzden zaman zaman mantıklı veya objektif olma yolundan çıkabilirsiniz ancak bugün sizin için bile fazla dürtüsel kararlar alabilirsiniz. Ne yazık ki bunun doğru veya yanlış olduğunu yaşamadan bilmeniz pek mümkün değil bu yüzden düşünmekle çok oyalanmayın.
Bul
Cevapla
#7
BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; haftaya yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konularıyla başlıyorsunuz. Duygularınızı rahat ifade edebilirsiniz. Hafta ortasında; ev, aile, gayrimenkul konuları gündeminize gelebilir.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; aşk, çocuk, eğlence, tatil konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.

Perşembe-Cuma günlerinde; aşk, çocuk, eğlence, tatil, borsa konuları ön plana çıkabilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle çalışma hayatı, gündelik işler, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanınız, sağlığınız ön plana çıkabilir.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; aşk, çocuk, eğlence, hobi, tatil, çalışma hayatı, sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İlişki, ortaklıkta güzel gelişmeler gerçekleşebilir.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#8
BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; haftaya ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık, yardım kuruluşları, evcil hayvanlarınızla ilgili kalıcı, uzun vadeli başlangıçlar yapabilirsiniz ama 16 Şubat tarihinde bahsettiğim konularda yeni adım atmanızı tavsiye etmiyorum. Partner, evlilik, ortaklık, aşk konularında ise güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; çalışma hayatı, gündelik rutinleriniz, sağlık, evcil hayvanlarınız, yardım kuruluşları gündeminize gelebilir.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
#9
Başak Günlük Burç Yorumu | 16 Mart 2023


Şimdi sizi sakin ve rahat hissettiren ne varsa buna tutunun. Rutinler, her zaman düşman değildir. Bir şeyler başarmak için sabırsız hissediyorsanız en büyük hedeflerinize odaklanmak yerine daha küçük şeylerle uğraşabilirsiniz. Ev dekorasyonu veya birkaç minik iş bölümünü başarıyla tamamlamak iyi hissettirebilir.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi