Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 7
Share Views 2063
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
20 Haziran 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanacaktır. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte plan yapabilirsiniz. Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kaliteli ilişkiler sizi bekliyor.20 Haziran 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanacaktır. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte plan yapabilirsiniz. Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kaliteli ilişkiler sizi bekliyor.
Bul
Cevapla
#2
25.06.2022 Günlük-BALIK-
Çevrenizle olan etkileşiminizde alınganlıkgösterebilirsiniz. Koruyucu ve mütevazı tavırlara ihtiyacınız olabilir.
Bul
Cevapla
#3
Sevgili Balık;♓
Selamlar sevgili balık, iş hayatında veya eğitimle ilgili birkaç sıkıntı gündeminde olabilir. Bugün iletişim sorunları yaşayabilir ya da kendini farklı ifade edebilirsin. Fazla iyi niyetli davranman sorun yaşamana neden olabilir. Bu yüzden insanlara yardımcı olurken kendini de düşün ve duygularınla beraber mantığını da kullan. Yarın tekrar görüşelim, kendine çok iyi bak.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Balık;♓
Selam sevgili Balık, bugün sevdiğin bir kişiden sürpriz bir haber alabilirsin. Günün pozitif başlayıp tempolu ilerleyecek. Sevdiklerine ve hayatındaki kişiye vakit ayıracaksın. Tatili en güzel geçirenlerden biri de sensin. Yarın tekrar görüşene dek kendine çok iyi bak. 💕
Cevapla
#5
Balık Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Bugün dikkatiniz biraz dağınık ama önemli bir gündesiniz. Farklı değerlendirmelere açık olmalı ve kendi görüşünüzün duyulur olmasını sağlamalısınız. Fakat dinginliğinizi korumanız ve duygularınıza hâkim olmanız gerek. Diğerlerinin sizi örnek almasını sağlayacak değişimler yapmalısınız. Kontrollü ve özenli olmanın yararını göreceğiniz günlerdesiniz.
Bul
Cevapla
#6
BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün birçok anlamda misafir ağırlayabilirsiniz ve eviniz gibi bir konumu sizi yansıtır bir hale getirmek için büyük bir çaba harcayabilirsiniz. Genel olarak zihniniz vücudunuzdan daha hızlı çalışıyor olabilir. Kendinizi çok zorlamamaya özen gösterin. Her şeyi yapmak için zamanınız olacak, isteklerinizi bir kenara not edin ve daha sonra tamamlamak için kendinize söz verin.
Bul
Cevapla
#7
BALIK BURCU

Sevgili Balık; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenerek iyi bir başlangıç yapıyorsunuz. Hafta ortasında; iş, kariyer hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmelisiniz. Önemli kararlar almak için uygun bir günde olmayacaksınız. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; sosyal çevre, arkadaşalar, bilinçaltı, sağlık konuları gündeminize gelebilir. Bu konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmelisiniz.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#8
BALIK BURCU

Sevgili Balık; haftaya kariyer, iş hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Sağlık, gizli düşmanlar, psikolojik durumlar içinde kalabilirsiniz. Psikolojinizi sağlam tutmalısınız. Astroloji, topluluk, dernekler, yardım kuruluşları gibi konularla ilgilenmek ruhunuzu şifalandıracaktır. Ayrıca çekiciliğiniz artıyor, aşk, güzellik konularında bu hafta fırsatlar sizinle olacak. Çevrenizin ilgisi artabilir. Hafta sonunda; duygusal olarak içe çekilebilirsiniz. Yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olmak, topluluk-derneklerde yer almak ruhunuza iyi gelecektir.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi