Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 0
Share Views 502
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bülent Ersoy'a asansörlü mezar yapılacak
#1
Bülent Ersoy'a asansörlü mezar yapılacakBülent Ersoy'a asansörlü mezar yapılacak

Mezar yeri açıklamasıyla gündem olan Bülent Ersoy'un menajeri Fevzi Siverek, Ersoy'a şifreli ve asansörlü bir mezar hazırlanacağını açıkladı. Mezarın maliyeti ise 1,5 milyon TL'yi bulacak.


Bülent Ersoy'a asansörlü mezar yapılacak
Bülent Ersoy’un, babasının mezarı başında geçtiğimiz yıl yaptığı konuşma gündem olmuştu.

Mezarlığın kazıldığı sırada mezar başında siyahlar içinde oturarak bekleyen Ersoy, mezar yerini küçük buldu.

"Ben standart mezara sığmam ki." sözleriyle mezarlık endişesini dile getiren Ersoy, hafta sonu katıldığı bir açılışta muhabirlerin “Mezar yeriniz belli mi? Önceden planladınız mı?” sorusu üzerine, "Sayın İçişleri Bakanı'ndan istirham ettim. Evet, mezar yerim belli.” dedi.

Bu açıklamaların ardından Ersoy'un menajeri Fevzi Siverek, konu hakkında konuştu.

"İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya teşekkür ederiz"

Siverek, "Normalde yaşayan bir insana mezar yeri almak hem dinimiz gereği hem de yaşayan bir insanın alınan yere gömüleceğini düşünmek çok şık bir durum değil. Ama malumunuz Türkiye’ de bir gelenek vardır. 4-5 kişilik bir aile kabristanı alınıp yapılır. Malumunuz Bülent Ersoy’un babasının defin işlemi sırasında mezar başında bir konu oldu. Bülent Hanım, çok kıymetli İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya bir ricada bulunup, kendileri de teveccüh buyurmuş ve gereğini yapacağını söylemişler. Kendilerine hem kendi adıma hem de Bülent Hanım adına sizin aracılığınızla teşekkürlerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı."Bülent Hanım'ın mezarını asansörlü yapacağız"

Siverek, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bülent Hanım’a Zincirlikuyu’dan bir mezar yeri ayarlamıştım. Ama hayranları ulaşmasın diye biraz derin yapacağız. Derin yapacağımız için Bülent Hanım’ın mezarını asansörlü yapacağız. Asansörle aşağı indireceğiz. Asansör de şifreli olacak. Bir de mezarını sade yapacağız. Biliyorsunuz dinimiz de çok şatafata müsaade etmez. Allah gecinden versin tabii kimin ne zaman öleceği belli olmaz. Eğer benden önce Hakk'ın rahmetine kavuşursa böyle bir projemiz var. Bülent Ersoy'u gömmek istemem tabii benim 27 senelik hem dostum hem ailem. Bizden önce vefat ederse 3 kişilik mezar yeri hazır."
Mezarın maliyeti 1,5 milyon TL tutacak

Mezarın maliyeti hakkında da konuşan Siverek, “Bir bütçe ayırdık evet. Benim bu söylediğim mezarın bitmesi, sistemi vs. yaklaşık 1,5 milyon TL tutar.” dedi.

Ersoy'a yapılan mezarın 10 metre derinlikte olacağı da öğrenildi

Ensonhaber
Bul
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi