Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author Arzu Replies 0
Share Views 124
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avatar oyunu
#1
ScriptLeaksR6 tarafından yeni Avatar oyunu hakkında bilgiler sızdırılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde birinci ve üçüncü kişi perspektifinden iki görüntü gördükten sonra, şimdi de Avatar: Frontiers of Pandora hakkında bizleri şaşırtmayacak yeni detaylar sızdırıldı. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Assassin’s Creed Mirage 2024 Yılına Kalmış Olabilir


Ubisoft, LightStorm ve Disney işbirliğinde Massive Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Avatar: Frontiers of Pandora, merakla beklenen oyunlar arasında yer alıyor. 2021 yılında duyurulmuş ve bizi gezegenin hiç görmediğimiz taraflarına götürecek olan oyunda, bir Na’vi olarak hem keşif yapacak hem de RDA güçleri ile mücadeleye gireceğiz.

Şimdilik çıkış tarihi belli olmayan Avatar: Frontiers of Pandora için, ScriptLeaksR6 tarafından iki yeni ekran görüntüsü sızdırılmıştı. Şimdi ise daha başka ilginç detaylar sızdırıldı.

AFOP will have a season pass, welcome pass, and currency packs

— Script (@ScriptLeaksR6) March 31, 2023

Yeni Avatar Oyunu Ubisoft Geleneğini Devam Ettirecek


Aynı kullanıcı tarafından yapılan paylaşıma bakılırsa, Season Pass, Welcome Pass ve gerçek para ile alınacak oyun içi kredi paketleri olacak. Bunların dışında, işleyişinin Far Cry oyunlarındakine benzer olacağı söylenen çevrimiçi kooperatif desteği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Kullanıcının Avatar: Frontiers of Pandora hakkındaki sızıntıları, oyunun yakın bir zamanda ön-siparişe açılabileceğini söylemesi ile başlamıştı. Kısa bir süre sonra da iki ekran görüntüsü paylaşılmıştı. Bir önceki paylaşımında ise geniş kapsamda bilgilere yer vermişti, ScriptLeaksR6. Öyle ki, karakterimizi özelleştirebilecek ve yeteneklerini geliştirebilecek olmamız ve teçhizat ve silah üretim sistemi onaylanmıştı. Kullanabileceğimiz silahların arasında ise yay, mızrak atar ve taarruz tüfeği bulunacak. Oyunda ayrıca hava savaşları da olacak iken, ejderha benzeri yaratığımız ile göklerde süzülebilecek ve uzak bölgeleri keşfedebileceğiz.

Her ne kadar Avatar: Frontiers of Pandora için 2022 yılında çıkacağı planlanmış olsa da, ertelenerek 2023 – 2024 finansal yılı içerisinde çıkması bekleniyor.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi