Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 8
Share Views 1260
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
20 Haziran 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Venüs'ten olumlu etkilenmeye devam ederken, çevrenizdeki bazı kişilerin girişimciliğinizden faydalanmanız mümkün.Sizin için önemli olabilecek kişileri seçerek ayırmakta oldukça ustasınız.Başarmak gibi bir takıntınız olmadığı için başkalarına göre şanslı bir çağırışımın göstergesi içindesiniz. Zevklerinizin ön planda olacağı bir gün. Aşk yaşantınızla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacaktır. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ilişkilerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz.
Bul
Cevapla
#2
25.06.2022 Günlük-ASLAN-
Aile büyüklerinizle ilgili bazı sırlar/saklananlar açığa çıkabilir. Güven ve saygı değerlerini yeniden şekillendirmeniz gerekebilir.
Bul
Cevapla
#3
05.07.2022 Aslan Burcu ♌
Sevgili Aslan;♌
Selam sevgili Aslan, iş arkadaşlarınla ufak tartışmalar ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Bugün fevri davranışlardan ve acele kararlar vermekten kaçınmalısın. Gün içinde ruh halinde dengesizlikler yaşayabilirsin. Karşılaşacağın sorunlarda mantığını ön planda tutarak karar vermelisin. Aşırı bunaldığını hissedersen kısa molalar vermeyi unutma. Yarın görüşürüz, kendine çok iyi bak, sağlıcakla kal.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Aslan;♌
Merhaba sevgili Aslan. Bugün partnerinle romantik bir gün daha geçireceksin. Hafta başında yine sevdiklerinle olacak, onlarla kaliteli vakitler geçireceksin. Eğer hayatında biri yoksa günün ilerleyen saatleri ise heyecanlanacağın bir randevun olabilir ve bu randevunun sonunda güzel bir aşka yelken açabilirsin. Aşk seninle olsun. Yarın yine görüşene dek kendine çok iyi bak. ❤️
Bul
Cevapla
#5
Aslan Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Genel olarak kendinizi yetersiz ve keyifsiz hissedeceksiniz. Gelişmeleri kontrol etme şansınız bir hayli düşük. Var olan sorunların nereden kaynaklı olup olmadığını analiz etmelisiniz. Sanki ayaklarınız birileri tarafından bağlanmış, adım atmak istiyor da atamıyormuş gibi hissedeceksiniz. Sizi zor durumda bırakan etkileri ortadan kaldırmadığınız sürece mutluluğa ulaşma şansınız bir hayli düşük olacaktır.
Bul
Cevapla
#6
ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dâhil olduğunuz bir sosyal grup, gelecekteki bir tür planı tartışmak isteyebilir. Ufkunuzu genişletme dürtüsü bugün çok güçlü. Bu nedenle, bunun gibi geziler veya diğer öğrenme ve gelişme fırsatları özellikle çekici olabilir yine de tek başınıza sürdürmeyi tercih ettiğiniz birkaç fikirle karşılaşabilirsiniz. Bazı fikirleri yalnızlıkta büyütmek daha kolaydır, karar sizin!
Bul
Cevapla
#7
ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; haftaya ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; aşk, tatil, çocuk, hobi, borsa konuları gündeminize gelebilir.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık, evcil hayvan konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorunlarla, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Tartışmalar yaşanabilir ve çözülemez boyutta olabilir. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.

Perşembe-Cuma günlerinde; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız, sağlığınızla ilgili ani durumlar gerçekleşebilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; partner, ortaklık, evlilik, mahkeme konuları ön plana çıkacaktır.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; çalışma hayatı, sağlık, evlilik, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgili yeni, güçlü başlangıçlar yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınız artabilir.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#8
ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; haftaya aşk, çocuk, hobi, borsa konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Evlilik, ortaklık, partner konularında kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz ama 16 Şubatta önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Venüs&Neptün kavuşumundan dolayı; finans, aşk, cinsellik, okültizm konularında hayallerinizin fırsatı karşınıza çıkabilir. Hafta sonunda; partner, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgilenebilirsiniz.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
#9
Aslan Günlük Burç Yorumu | 16 Mart 2023


Şimdi çizilmiş sınırları boş verip özgürce dans etme zamanı! Gün size daha az önemli görevleri bırakmanız ve zamanınızı olabildiğince eğlenceli hale getirmeniz için onay veriyor. İşinize kesinlikle bakmanız gerekiyorsa, bunu olabildiğince çabuk yapın, böylece daha sonra istediğiniz gibi yapmak için hala zamanınız olabilir. Her şey sizin lehinize, nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissetmelisiniz!
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi