Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
istanbul istanbul istanbul istanbul

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
#1

20 Haziran 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Venüs'ten olumlu etkilenmeye devam ederken, çevrenizdeki bazı kişilerin girişimciliğinizden faydalanmanız mümkün.Sizin için önemli olabilecek kişileri seçerek ayırmakta oldukça ustasınız.Başarmak gibi bir takıntınız olmadığı için başkalarına göre şanslı bir çağırışımın göstergesi içindesiniz. Zevklerinizin ön planda olacağı bir gün. Aşk yaşantınızla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacaktır. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ilişkilerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz.
Bul
Cevapla
#2

25.06.2022 Günlük-ASLAN-
Aile büyüklerinizle ilgili bazı sırlar/saklananlar açığa çıkabilir. Güven ve saygı değerlerini yeniden şekillendirmeniz gerekebilir.
Bul
Cevapla
#3

05.07.2022 Aslan Burcu ♌
Sevgili Aslan;♌
Selam sevgili Aslan, iş arkadaşlarınla ufak tartışmalar ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Bugün fevri davranışlardan ve acele kararlar vermekten kaçınmalısın. Gün içinde ruh halinde dengesizlikler yaşayabilirsin. Karşılaşacağın sorunlarda mantığını ön planda tutarak karar vermelisin. Aşırı bunaldığını hissedersen kısa molalar vermeyi unutma. Yarın görüşürüz, kendine çok iyi bak, sağlıcakla kal.
Bul
Cevapla
#4

Sevgili Aslan;♌
Merhaba sevgili Aslan. Bugün partnerinle romantik bir gün daha geçireceksin. Hafta başında yine sevdiklerinle olacak, onlarla kaliteli vakitler geçireceksin. Eğer hayatında biri yoksa günün ilerleyen saatleri ise heyecanlanacağın bir randevun olabilir ve bu randevunun sonunda güzel bir aşka yelken açabilirsin. Aşk seninle olsun. Yarın yine görüşene dek kendine çok iyi bak. ❤️
Bul
Cevapla
#5

Aslan Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Genel olarak kendinizi yetersiz ve keyifsiz hissedeceksiniz. Gelişmeleri kontrol etme şansınız bir hayli düşük. Var olan sorunların nereden kaynaklı olup olmadığını analiz etmelisiniz. Sanki ayaklarınız birileri tarafından bağlanmış, adım atmak istiyor da atamıyormuş gibi hissedeceksiniz. Sizi zor durumda bırakan etkileri ortadan kaldırmadığınız sürece mutluluğa ulaşma şansınız bir hayli düşük olacaktır.
Bul
Cevapla
#6

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dâhil olduğunuz bir sosyal grup, gelecekteki bir tür planı tartışmak isteyebilir. Ufkunuzu genişletme dürtüsü bugün çok güçlü. Bu nedenle, bunun gibi geziler veya diğer öğrenme ve gelişme fırsatları özellikle çekici olabilir yine de tek başınıza sürdürmeyi tercih ettiğiniz birkaç fikirle karşılaşabilirsiniz. Bazı fikirleri yalnızlıkta büyütmek daha kolaydır, karar sizin!
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi