Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author forumistan Replies 8
Share Views 2016
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
#1
20 Haziran 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

İlişkinizin içerisinde bir güvensizlik söz konusu. Bu konuyu sevgiliniz ile dürüst bir şekilde konuşursanız sorun ortadan kalkacak. Aileniz içerisinde sizi çekemeyen birisi var. Gözlerinizi biraz daha açarsanız o kişinin kim olduğunu anlayabilirsiniz. Kazançlı çıkacak olduğunuz bir iş teklifi alacaksınız. Pozitif enerjinizi bu işe yönlendirebilirseniz güzel paralar kazanacaksınız. Bu sıralar ani kararlar almaktan geri durun. Küçük ve kısa yolculukların sizin için sağladığı avantajları inkar edemezsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki kolayca etkisi altına alabilen konuşma yapınızla cazip birisiniz.
Bul
Cevapla
#2
25.06.2022 Günlük-AKREP-
İlişkileriniz ve ortaklıklarınızda inatçı tutum sergilemeniz olası. Ben bilirim demek ortaklıklarınızı zorlaştırabilir.
Bul
Cevapla
#3
Sevgili Akrep;♏
Selamlar sevgili Akrep, bugün kalabalık bir çevreden çok yalnız başına kalmak ve düşünmek istiyorsun. Ne yapmak istediğinle ilgili bu aralar kararsızlıklar yaşıyorsun. Ruh halinde dengesizlikler yaşanabilir. Bu yüzden sana söylenilenleri yanlış anlayabilir, ters tepkiler verebilirsin. Gerginlikten kurtulmak için meditasyon yapabilirsin. Yarın tekrar görüşelim, kendine çok iyi bak.
Bul
Cevapla
#4
Sevgili Akrep;♏
Selam sevgili Akrep. Bugün sosyal bir gün geçireceksin. Hatta kendi arkadaşlarınla birlikte yeni insanlarla da tanışabilirsin. Kendine bir şeyler kattığın bir gün olacak. Yeni insanlarla yaptığın konuşmalar hayatınla ilgili yeni planlar yapmana bile sebep olabilir. Günün oldukça pozitif ve enerjik geçecek. Yarın tekrar görüşelim, kendine çok iyi bak. ❤
Cevapla
#5
Akrep Burcu 13 Temmuz 2022 Günlük Yorumları
Bugün yaşanacak tartışmalara dikkat. Geçmişle yüzleşmek durumunda kalabileceğiniz etkiler söz konusu. Kafanızın karışmasına sebep olacak kişilerden ve olaylardan uzak kalmanızda yarar var. Parasal konularda sıkıntı devam ediyor. Tasarruf konusunda artık kararlı olmalısınız.
Bul
Cevapla
#6
AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yapmanız gereken işler ve edinmeniz gereken kazanımları düşünüp bunalabilirsiniz ancak muhtemelen hiçbir şey korktuğunuz kadar kötü olmayacak. Şu an size gerekli bilgi ne olursa olsun kolayca elde edeceksiniz. Size sunulanların çoğu açık ve anlaşılır olmalı ve insanlar da yardımcı olmalıdır. Bugün tutkularınızı içinizde tutmakta zorlanabilirsiniz, öyleyse tutmayın!
Bul
Cevapla
#7
AKREP BURCU

Sevgili Akrep; haftaya duygusal olarak enerjik başlıyorsunuz. Fiziksel değişim yapabilirsiniz. Hafta ortasında; para, kazançlarınız ön plana çıkabilir.

18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; yakın çevre, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.

Perşembe-Cuma günlerinde; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; aile, ev, gayrimenkul konuları ön plana çıkacaktır.

21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; ev, aile, yakın çevre, eğitim, seyahatlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk konusunda güzel gelişmeler var. Aşkta yüzünüz gülecek.

Harika bir hafta dilerim.
Bul
Cevapla
#8
AKREP BURCU

Sevgili Akrep; haftaya para, kazançlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Deprem felaketiyle gerçekleşen yaralarımızı sarmaya bu hafta başlıyoruz. Gökyüzünde güzel gelişmeler var. Tüm hafta boyunca etkili olacak iki konumuz var. Güneş&Satürn kavuşumu ve Venüs&Neptün kavuşumu. Ev, aile, gayrimenkul konularında kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz ama 16 Şubat tarihine dikkat etmelisiniz. Aşk, çocuk, hobi, borsa konularında ise hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek harika fırsatlar sizinle olacak. Hafta sonunda; aile, ev, toplumsal konularla ilgilenebilirsiniz.
[Resim: siteekle.png]Site Ekle  [Resim: siteekle.png]
Cevapla
#9
Akrep Günlük Burç Yorumu | 16 Mart 2023


Temel konulara inmek için iyi bir gün. Şimdi dikkatiniz olasılıksız şeylerde uzaklaşıyor ve gerçeklere odaklanıyor. Son zamanlarda paranızı saçıp savuruyorsanız, en azından kendiniz için bir bütçe oluşturmayı ve ona bağlı kalmayı düşünün! Bununla birlikte, yalnızca gerekli olan veya zamanın testine dayanacak şeyleri satın almanız koşuluyla, bu da harcamak için kötü bir zaman olmaz.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi