Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author Arzu Replies 0
Share Views 174
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu anda en iyi GameFi oyunları
#1
Şu anda en iyi GameFi oyunları

Bu blok zinciri tabanlı oyunlara dahil olmak ve kripto para ve NFT kazanmaya başlamak isteyen oyuncular için, şu anda mevcut olan önde gelen oyunlardan bazılarının dökümünü burada bulabilirsiniz.

Yabancı Dünyalar

Bu oyunda oyuncular, kıt kaynaklar için savaşmaları ve oyunun yerel kripto para birimi olan trillium'u (TLM) madencilik yapmaları gereken birkaç gezegenden oluşan uzaylı bir evrene katılıyor. Oyuncular ayrıca birbirleriyle savaşabilir, görevlere gidebilir ve arazilerini başkalarına kiralayarak ek gelir elde edebilir.

CryptoBlade'ler

Crypto Blades, Skyrim veya Dark Souls gibi geleneksel oyunları taklit eden web tabanlı bir rol yapma oyunudur. Oyuncular, SKILL jetonları kazanmak için canavarlarla savaşabilir veya oyun içi baskınları tamamlayabilir. Savaşlara yardımcı olmak için oyuncular, rakiplerine karşı avantaj elde etmek veya güçlerini artırmak için silahlar üretebilir. Bu öğeler daha sonra açık bir pazarda alınıp satılabilir. Oyunun kendisi basittir. Her karaktere, silaha, niteliğe ve düşmana tahsis edilmiş dört ana bileşen vardır - ateş, toprak, şimşek ve su. Her bileşenin güçlü ve zayıf yanları olacak ve oyuncular daha sonra rakiplerini yenmek için bunları kullanmalı ve stratejiler oluşturmalıdır.

Eksen Sonsuzluğu

"Axie" adlı dijital canavarları satın alabileceğiniz, bakabileceğiniz, üretebileceğiniz ve takas edebileceğiniz Pokemon'dan ilham alan bir evren. Axie Infinity, oynanışı optimize edebilmesi ve etkili bir şekilde ölçeklenebilmesi için kendi özel olarak oluşturulmuş yan zincirini kullanır.

Oyun yüksek bir kazanç potansiyeline sahiptir ancak nadir veya benzersiz Axies yetiştirmek, bakımını yapmak ve ticaretini yapmak için yüksek katılım gerektirir. Bu canavarlar, SLP jetonları kazanmak için birbirleriyle savaşabilir veya kaynak toplama görevlerine gönderilebilir.

PERİ KEDİ

Fairy Cat gamefi fairycat .net, sanal bir evcil hayvan blockchain oyunu Kazanmak için oynayın. Fairy Cat Blok Zinciri Oyunu, oyunculara ve yatırımcılara gelirlerini büyük ölçüde artıran nadir varlıkları toplama, takas etme, savaşma ve kazanma konusunda çok benzersiz bir fırsat sunuyor. Peri Kedileri ve diğer tüm oyun içi öğeler, oyuncunun cüzdanında USDT'nin 1:1 eşdeğeri ile NFT'ler olarak saklanacak ve böylece kar amacıyla satılabilecek ve serbestçe alınıp satılabilecektir.
F-Cat oyunu, Japon kedi sever Rock'ın başlattığı "Dünyadaki her kediyi kurtar" projesinin bir alt projesidir. Kia Game Studio ekibi tarafından geliştirilmiştir. Bir tür blockchain oyunu.
F-Cat'te elf kedilerinizin sizin için hazineler bulmasına izin verebilirsiniz. Bu hazineler, F-Cat oyunundaki varlıklarınız olacak. Varlıklarınız her an dolara çevrilebilir. Varlıklarınızı geri çekin, oyundaki gelirinizin çevrenizdeki sokak kedilerini veya diğer sokak hayvanlarını kurtarmak için kullanılabileceğini umuyoruz, çevrenizdeki her evcil hayvana içtenlikle davranın!
Bu projeden elde edilecek tüm gelir, oyuncuların gözetiminde sokaktaki sokak kedilerini kurtarmak, kedi maması almak ve onlara yuva sağlamak için kullanılacaktır.
Elf kedilerinin evi olan kutsal ağaç
Elf krallığındaki küçük bir tepede, evrenin dokuz dünyasını birbirine bağlayan dokuz köklü dev bir ağaç olan İlahi Ağaç adı verilen kutsal bir meşe ağacı vardır. Biri Ateş Ülkesine, biri Sis Ülkesine, biri Warner Tanrılarının Ülkesine ve biri de Assa Tanrılarının Ülkesine gider. Ayrıca Land of the Light Elfler, Land of the Dark Elfler, World of the Cüceler, Land of the Giants ve Land of the Dead de var. Assa tanrılarının ülkesi, insan dünyasına bir ateş gökkuşağı ile bağlıdır.
Kutsal ağaçlar, elf kedileri tarafından korunur ve her yeşil ağaç gölgesi, bir elf kedisinin evi olur.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi