Anasayfa

Sohbet

Üyelerimiz

İletişim


Subject İnformation
Author Arzu Replies 0
Share Views 159
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çelik’ten normalleşme sürecine eleştiri
#1
Çelik’ten normalleşme sürecine eleştiri





Deprem sonrası yaşanan normalleşme sürecinde sadece şarkıcıların ve müzisyenlerin iş başı yapamamasına tepki gösteren şarkıcı Çelik, “Yas? Sadece şarkıcılar, müzisyenler biraz tek ayak üzerinde dursun, onların suçu büyük” dedi.

Türkiye, Kahramanmaraş merkezli depremlerin acısını yaşıyor…

Binlerce kişinin hayatını kaybettiği 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası yaralar sarılmaya çalışırken, hayat da normale dönüyor.

Çelik'ten tepki
Öyle ki 6 Şubat’tan bu yana kesintisiz deprem özel yayınları yapan TV ekranları, artık reklam girmeye hatta dizilerin tekrarlarını vermeye başladı.

Bu durum, eğlence kısıtlamasına takılan şarkıcı Çelik’i sinirlendirdi.

Normalleşme sürecine kızdı
Deprem sonrası yaşanan normalleşme sürecinden dert yanan Çelik, her büyük toplumsal yasın ardından en son müzik dünyası çalışanlarının iş hayatına geri döndüğüne dikkat çekti.

Şarkıcı, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"Diziler başlamış, şarkıcıların suçu büyük"
Diziler, filmler başlamış, reality show’lardan, haberim yok, sanmam ki başlamamış olsun… Maçlar yakındır. Zaten deprem olduğundan beri bütün uzman profesörler ekranda, 1999’da doktora yapmıştık, bu sefer ihtisas yaptık, tüm toplum konuyu öğrendi, her şey kesin düzelecek 1999 da ne kadar ders aldıysak şimdi daha iyisini aldık… Yani dağılabiliriz… Yas? Sadece şarkıcılar, müzisyenler biraz tek ayak üzerinde dursun, onların suçu büyük… Reklamların 15 Temmuz’da bile durduğunu görmedim, ülkede hayat durabilir reklam durmaz.
Cevapla




Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi